Senoviniai svetainės baldai padės sukurti norimą namų stilių

senoviniai svetaines baldai

Antikvariniai restauruoti baldai be jokios abejonės sukurs ypatingą atmosferą jūsų namuose. Jeigu mėgstate seno stiliaus baldus, tačiau norite, kad jie būtų nesusidėvėję, o puikiai atrestauruoti arba net gi naujos gamybos, tuomet tokie svetainės baldai jums bus pasiekiami antikvariatų parduotuvėse. O tokių parduotuvių šiuo metu yra ir internete, tad čia tikrai verta užmesti akį – galbūt rasite tai, kas jums labiausiai patinka.

Svetainės baldų pasirinkimas – didelis

Dabar galite apsilankyti ne tik realioje antikvarinių baldų parduotuvėje, tačiau ir internetiniame portale, kuriame yra parduodami įvairūs antikvariniai svetainės baldai. Pavyzdžiui, jums tikrai patiks devyniolikto amžiaus antikvarinės kėdės iš Anglijos – jos yra labai tvirtos ir puikiai atspindi tų laikų dvasią. Tokios kėdės kainuoja gana nemažai – maždaug pusantro tūkstančio litų. Jeigu norite įsigyti šiek tiek pigesnių antikvarinių svetainės baldų, kurie yra taip pat puikiai išlaikyti, tuomet jums gali patiki Pakistano ankstyvojo dvidešimto amžiaus svetainės baldų komplektas. Šis komplektas kainuoja apie 900 litų, tad jis yra tikrai įperkamas visiems antikvarinių baldų mylėtojams.

Jeigu jums labai patinka rokoko stilius, tuomet jums tikrai turėtų įtikti prancūziški svetainės baldai. Dažniausiai, tokie svetainės baldai būdavo gaminami devyniolikto amžiaus viduryje ir pabaigoje, tad gausite tikrai puikų antikvarinį produktą. Žinoma, reikia paminėti, kad kainos nėra pačios mažiausios – rasti tokių antikvarinių krėslų už mažiau nei tūkstantį litų gali būti labai sunku.

Gražūs antikvariniai aksesuarai

Taigi, tiems, kuriems labai patinka antikvariniai svetainės baldai ir kitokie senoviniai dirbiniai, verta ne tik pasidairyti po antikvaro parduotuvėles, tačiau taip pat peržiūrėti internete esančius skelbimus, kur neretai turėsite galimybę dar ir nusiderėti į savo pusę. O be skelbimų, dar yra ir neperseniausiai atsiradusių internetinių antikvaro parduotuvių, kuriose kainos taip pat nėra didelės, o svetainės baldai – itin kokybiški.

Tačiau, be svetainės baldų, rasite ir labai gražių žvakidžių, pagamintų devynioliktame amžiuje, taip pat ir gražių kavos servizų iš porceliano – dažniausiai tokie antikvariniai kavos servizai buvo gaminami Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, taip pat ir Austrijoje. Taip pat tarp antikvaro mylėtojų šiuo metu labai populiarios ir prancūziškos padažinės, kurios kainuoja apie šimtą penkiasdešimt litų – šias padažines greitai išperka dėl įmantraus jų stiliaus. Pasirinkimas yra tikrai nemažas, o daugelis prekių gali būti pristatytos jums tiesiai į namus už nedidelę priemoką.

Share this post