Antikvarinė skrynia

antikvarine-skrynia-azuolas-ed451- (4)
antikvarine-skrynia-azuolas-ed451- (5)
antikvarine-skrynia-azuolas-ed451- (6)
antikvarine-skrynia-azuolas-ed451- (3)
antikvarine-skrynia-azuolas-ed451- (2)
antikvarine-skrynia-azuolas-ed451- (1)
antikvarine-skrynia-azuolas-ed451- (8)
antikvarine-skrynia-azuolas-ed451- (7)
 

692 €
Prekės kodas: ED451

Matmenys: 1,9 x 0,62 m. H – 0,8 m.

Skrynia, renesanso stiliaus, XIX a., Vokietija.

Parduota

Produkto aprašymas

Renesanso, reiškiančio atgimimą, užuomazgos – XIV a. Italijoje, vėliau šis stilius paplito po visą Europą. Renesansas atgaivino Antikos meno tradiciją, kuri viešpataujančios Katalikų bažnyčios buvo smerkiama kaip tuštybės ir pagonybės simbolis. Be to, renesanso menininkai daug tikroviškiau atspindėjo žmogaus anatomiją, tad nuo sakralinio meno grįžtama prie žemiško grožio šlovinimo. Baldai tapo dailesnių architektūrinių formų, gausiai puošti medžio raižiniais ir kaulu.

Masyvi stačiakampė antikvarinė skrynia iš ąžuolo medienos nėra padalinta į skyrius. Skrynia rakinama autentišku raktu. Priekinė jos dalis dekoruota antikvarinių arkų ir dorėninių kolonų raižiniais bei šešiakampėmis žvaigždėmis, kurios, kaip tikima, simbolizuoja amžinybę, laimę ir dažnai naudojamos kaip riterystės simboliai.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų tel. numeris

Jūsų adresas (būtina)

Jūsų žinutė

 Nesiųsti naujienlaiškio


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/myliumen/domains/antikvariniaibaldai.lt/public_html/wp-content/themes/mrtailor/woocommerce/single-product/meta.php on line 15
Produkto kodas: ED451. Kategorija: